ROCKART logo
česky english deutsch

Osazení dlaždic

Betonové bazénové dlaždice a obklady jsou vyráběny z praného bílého křemičitého písku a bílého cementu. V barevném provedení přírodního pískovce jsou výrobky probarveny stálou a nezávadnou barvou. Vyráběny jsou rukodělnou technologií. Dlaždice jsou rozměrově a tvarově natolik přesné, že i při přechodech a osazování různých rádiusů by neměly být patrné vzhledové vady.

Osazování dlažby na bazén je nejlépe zadat zkušené odborné firmě. Je nutné použít kvalitní lepicí tmel (mrazu odolný) a u dlažby typu Z je naprosto nezbytné dodržet dilatační spáru mezi stěnou bazénu a zobáčkem dlaždice 5 mm a více. Při skladování a pokládání nesmí dojít k zašpinění dlaždice. Spáry mezi dlaždicemi utěsnit bílým nebo transparentním silikonovým tmelem, popřípadě flexibilní spárovací hmotou.

Po položení dlažby a obkladů je možno na závěr natřít několikrát povrch některým z hydrofobizačních přípravků např. REPESIL (vyrábí a dodává Stavební chemie Slaný). Docílíte tak stálosti jak bílé tak i pískovcové barvy. Dlažbu i obklady je možné rovněž čistit tlakovou vodou nebo přípravkem Savo. Za případné vzhledové vady po použití ruzných ipregnačních či jiných nátěrů nenese výrobce žádnou odpovědnost.

 

osazení dlaždic

 

Záruka na bazénové lemy je 24 měsíců:

Záruka se nevstahuje na :

  • Poškození zboží přepravcem při přepravě, při skládání a nakládání lemovek, při skladování lemovek na stavbě.
  • Instalace dlažby na popraskaný a nesoudržný podklad, nebo podklad  poškozený mrazem
  •  Provedení instalace jinak než požaduje výrobce, použitím nevhodných materiálů ( lepidla, spárovací hmoty, impregnace) 
  • Poškození dlažby špatným odvedením dešťové vody a zatečením pod dlažbu
  • Poškození dlažby při pokládce, umazaní od stavebních hmot.
© 2010 ROCKART s.r.o. - Milady Horákové 1072, 460 06 Liberec, tel:+420 774 100 601, e-mail: lacman@rockart.eu